Київ виділяє 42 мільйони на створення безбар’єрного простору у школах

Читайте також

У Києві почали вимикати опалення

Починаючи відсьогодні, 28 березня, у Києві почали вимикати опалення. Про це в ефірі телеканала "КИЇВ 24" повідомив секретар Київської міської ради, заступник мера Володимир Бондаренко.

Кияни “тащаться” від “Конотопської відьми” “франківців”

Сьогодні, 28 березня, відкрили продаж квитків у Театрі Франка на феєричну виставу режисера Івана Уривського "Конотопська відьма". Щоб отримати бажаний квиток, кияни почали збиратися ще за три години до початку продажів квитків.

Хто у Києві може “зашибати” до 50000 грн. щомісяця?

Незважаючи на те, що мінімальна зарплата в Україні все ще лишається на досить низькому рівні, представники деяких професій можуть розраховувати на гідну оплату праці. Наприклад, водіям у Києві готові платити близько 50 тисяч гривень на місяць.

Київська міська рада оголошує додатковий набір присяжних

Київська міська рада оголошує додатковий набір присяжних до Голосіївського, Дніпровського, Деснянського, Оболонського, Печерського, Подільського, Святошинського, Солом'янського районних судів міста Києва.

У Києві хочуть виробляти безпілотники

У Київській міській раді зареєстрували проєкт рішення про створення комунального підприємства з виробництва БПЛА, який подав депутат Віталій Нестор. Реалізація проєкту рішення потребує виділення бюджетних коштів у розмірі 400 млн грн. Департамент муніципальної безпеки розробить Положення про комунальне підприємство.

Поділитися

Успішна реалізація освітньої реформи неможлива без забезпечення ключових потреб особливих дітей. Тож задля розширення можливостей інклюзії Київ виділив понад 42 мільйони на облаштування пандусів та безбар’єрного простору в закладах освіти столиці. Про це повідомила голова постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганна Старостенко під час Серпневої освітньої конференції у Деснянському районі.

«Повага до дітей починається, у першу чергу, із забезпечення їхніх базових потреб. А коли ми говоримо про дітей із особливими потребами – це наш першочерговий обов’язок. Наразі складно уявити, як школи можна було будувати елементарно без пандусів. Однак сьогодні Києву доводиться виправляти ці ганебні помилки. Згідно із програмою безбар’єрного простору, яку було розпочато ще минулого року, на цей рік місто передбачило понад 42 мільйони. Наразі найкращі результати має Деснянський район, де безбар’єрний доступ мають усі заклади освіти. Зокрема, цього року було облаштовано пандусами 38 закладів освіти. Очікуємо, що до кінця року інші райони також підтягнуться», – повідомила Ганна Старостенко.

Окрім цього, вона повідомила, що у новому навчальному році столиця продовжить розширювати мережу інклюзивних класів. Так, у 92 закладах загальної середньої освіти заплановано відкрити 331 інклюзивний клас. Ще у 23 закладах загальної середньої освіти – додатково 90 спеціальних класів. Також місто підготувало 160 асистентів вчителів.

«Окрім цього, щоб надалі ефективно працювати з дітьми, які мають особливі потреби, у Києві у кожному районі створено 10 інклюзивно-ресурсних установ нового ґатунку. А також проведено конкурс на заміщення вакантних посад на заміщення директора ІРЦ. За результатами вже призначено директорів у кожен центр», – зазначила голова комісії.

spot_img