Сьогодні через концерт зміниться робота метро

Читайте також

На Виноградарі в Києві висадили платани

Про це повідомили в КП УЗН Подільського району. Комунальники висадили 11 платанів у сквері на проспекті Георгія Гонгадзе.

Воювати будуть “залізяки”

Війна в Україні знаходиться дуже близько до того моменту, коли на полі бою з обох сторін будуть воювати не люди, а машини.

Чи буде звільнено ректора КНУ?

Петиція щодо звільнення ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова набрала 25 тисяч голосів, необхідних для її подальшого розгляду президентом України. Про це стало відомо із сайту Офісу президента.

Хабарники мешкають у Києві

Київ та Київська область увійшли до трійки найбільших хабарників в Україні. Про це повідомляє Опендатабот. Торік тут винесли вироки 325 корупціонерам. Лідером виступає Львівщина, також на пʼятки наступає Одещина.

У Київському СІЗО немає вільних місць

Платні камери підвищеної комфортності в Київському слідчому ізоляторі окупилися дуже швидко. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська. За його словами, ініціатива щодо створення платних камер у СІЗО "прекрасно працює".

Поділитися

У зв’язку із концертом 31 серпня популярного американського гурту Imagine Dragons з 19:00 до 20:00 зміниться робота станцій столичного метрополітену. Про це повідомили у КП «Київський метрополітен».

Так, станція метро «Олімпійська» у цей час не працюватиме, станція метро «Площа Льва Толстого» закривається на вхід, а станція «Палац спорту» закривається на вихід.

Окрім того, можливе обмеження входу на ці станції після 23:00.

У КП «Київський метрополітен» наголошує, що змінює режим роботи під час масових заходів заради безпеки пасажирів.