Київ витратив на Євробачення 7,5 млн. євро, а заробив – 20 млн. євро – Прокопів

Київська влада витратила на Євробачення 225 млн. грн. або ж 7,5 млн. євро, у той же час туристи принесли дохід місцевому бізнесу у розмірі 20 млн. євро. Про це розповів секретар Київради Володимир Прокопів у своєму блозі.

“Київ був партнером проведення та підготовки конкурсу. У бюджеті міста не було окремих видатків на дані цілі, окрім виконання своїх гарантій щодо забезпечення співфінансування – субвенції з міського до державного бюджету у розмірі 200 мільйонів гривень. Лише у квітні Київрада додатково виділила майже 25 мільйонів гривень на проведення конкурсу (19 мільйонів на відеоспостереження в локаціях, 5 мільйонів на придбання урн тощо)”, – заявив Прокопів.

Серкретар Київради додає, що за інформацією Управління туризму КМДА, відповідно до проданих квитків, разом з офіційними делегаціями столицю відвідало близько 20 тисяч іноземних гостей. Зважаючи, що кожен іноземець у день в середньому витрачав близько 100 євро, за час проведення конкурсу місто отримало близько 20 мільйонів євро. Крім того, кількість внутрішніх туристів перевалила за 40 тисяч.

Він зазначає, що вся інфраструктура після завершення конкурсу залишиться киянам. “Напевно, уже всі побачили, що фонтани функціонують, асфальт ніхто не знімає… Тому для мене це було дещо дивне питання. Усі ці речі залишаться громаді столиці”, – пише Прокопів.

Крім того, він заявив: “Повернення нашої держави на культурну карту світу – це не демонстрація, що ми закрили очі на конфлікт на Донбасі. Це доказ того, що Україна жива і здатна долати перешкоди та виклики. Сцена конкурсу у свою чергу стала не “бенкетом під час чуми”, а можливістю заявити про себе потужній європейській аудиторії, яка складає більше 200 мільйонів глядачів”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx