Київ вже майже дві доби чиститься від снігу

У ніч проти 13 грудня підприємства «Київавтодору» ні на мить не припиняли роботи з прибирання вулиць і доріг столиці. Для ліквідації наслідків негоди були задіяні 363 одиниці снігоприбиральної техніки та 73 бригади з ручного прибирання. Ефективне снігоочищення проїжджих частин магістральних вулиць досягалось завдяки роботі великих та малих колон снігоприбиральної техніки, які працювали в усіх районах міста.

На ранок завершено очищення від снігу магістральних вулиць міського та районного значення. Тривають роботи на вулицях місцевого значення. Як уночі, так і на світанку окрема увага була приділена прибиранню тротуарів, підходів до підземних та наземних переходів, сходових маршів і зупинок громадського транспорту, щоб кияни зранку могли безпечно дістатись до роботи і місць навчання.

Мер Києва Віталій Кличко подякував комунальникам за цілодобову роботу з прибирання столиці під час негоди та закликав усі служби міста не розслаблятися.

«Хочу подякувати комунальним службам, у яких дуже напружена пора. У столиці не вщухають снігопади. Але місто належно прибирають, комунальний громадський транспорт увесь на маршрутах», – сказав мер.

Так, за його словами, цієї ночі на прибирання столичних вулиць від снігу вийшли колони спеціальної техніки «Київавтодору». Цілодобово, аби забезпечити життєдіяльність столиці під час негоди, на вулицях міста працює майже 400 одиниць спецтехніки. У тому числі – бригади з ручного прибирання.

«І я звертаюся до всіх комунальних служб – не розслаблятися. За прогнозами, опади продовжаться ще і сьогодні, і завтра. У столиці очікується до 20 см снігу. Також акцентую увагу на розчищенні тротуарів та зупинок громадського транспорту», – додав він.

Сніг у столиці не припиняється, тож підприємства комунальної корпорації «Київавтодор» продовжують працювати у посиленому цілодобовому режимі.

Комунальна корпорація «Київавтодор» закликає власників транспортних засобів не залишати автомобілі обабіч вулиць та доріг, щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне