У “Богемі” зберуться найкращі оперні співаки

14 грудня у Київському театрі опери і балету для дітей та юнацтва (КМАТОБ) дивіться чудову оперу Дж.Пуччіні “Богема”, де головні партії виконують Дар’я Литовченко (Мімі) та Дмитро Фощанка (Рудольф). Цього разу до них приєднаються спеціально запрошені Андрій Бондаренко (Марсель), лауреат міжнародних конкурсів, переможець BBC Cardiff Singer of the World Song Prize, та Ольга Фомічова (Мюзетта), солістка Національної опери України, заслужена артистка України, лауреат міжнародних конкурсів.

Богема

Богема (італ. La Bohème) — опера в чотирьох діях Джакомо Пуччіні на лібрето Луїджі Ілліка та Джузеппе Джакоза за твором Анрі Мюрже «Сцени з життя богеми». Вперше опера була представлена 1 лютого 1896 року в Туринському театрі Regio, під орудою Артуро Тосканіні. Перший прем’єрний показ спектаклю у КМАТОБ пройшов з аншлагом 2 липня 2017 року.

“Богема” є одним з найбільш значних оперних творів покоління композиторів після Джузеппе Верді. Музика та лібрето складають єдине ціле. Лірично-сентиментальна музика в залежності від сценарію змінюється живими, повними енергії темами.

Спектакль відбудеться о 19-00 14 грудня.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне