“Київтеплоенерго” ремонтує будинкові лічильники

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

Комунальне підприємство “Київтеплоенерго” (КТЕ) з початку 2024 року відремонтувало 670 будинкових лічильників тепла і планує провести ремонт ще 630 одиниць до кінця року.

“До кінця року Київтеплоенерго відремонтує 1,3 тис. будинкових приладів обліку тепла, що перебувають у його зоні обслуговування та зоні обслуговування ТОВ “Євро-Реконструкція”, – повідомила компанія в телеграм-каналі у вівторок.

“У столиці 90% житлових будинків оснащені приладами обліку тепла, які, власне, є стартовим елементом подальших заходів з енергоефективності. Адже лічильник фіксує, скільки теплової енергії витрачено для обігріву будинку, і мешканці сплачують лише за фактично спожите. Далі, щоб зменшити ці витрати, можна встановити індивідуальний тепловий пункт, утеплити стіни, покрівлю, замінити вікна й двері тощо”, – пояснив процитований КТЕ заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, залежно від типу та складності пошкодження приладів обліку їхній ремонт здійснюють або фахівці “Київтеплоенерго”, або безпосередньо виробники обладнання.

Також КТЕ цього року здійснить метрологічну повірку 3,4 тис. будинкових лічильників. Фахівці вже перевірили коректність роботи понад однієї тисячі приладів.

Як пояснили в компанії, фінансування робіт з обслуговування пристроїв здійснюється за рахунок абонентської плати, яка є єдиним джерелом покриття витрат на ремонт і повірку, передбаченим чинним законодавством.

“Київтеплоенерго” реалізує програму ремонту будинкових приладів обліку вже 5-й рік поспіль. За цей час було відремонтовано понад 4 тис. та зроблено повірку понад 9,3 тис. приладів обліку.