На Одеській площі триває капремонт шляхопроводу

На Одеській площі триває капітальний ремонт шляхопроводу. Сьогодні там облаштовують гідроізоляцію шляхопроводу із застосуванням електричного обігріву для прискорення процесу полімеризації праймеру та досягнення необхідної якості робіт. Про це повідомляє комунальна корпорація «Київавтодор».

За її інформацією, минулими вихідними за сприятливих погодних умов було укладено бетон на останній ділянці плити проїжджої частини. При цьому застосовувався електричний обігрів бетону, що схожий за технологією на систему «тепла підлога». Перед укладанням бетону плиту очистили від снігу, після – заклали електричні кабелі, які забезпечують прогрівання укладеного бетону та існуючої конструкції шляхопроводу. Укладений бетон прогрівається упродовж трьох діб для досягнення ним проектної міцності.

Нагадаємо, що капітальний ремонт шляхопроводу на Одеській площі розпочали восени 2016 року. У його рамках заплановано оновлення мостового полотна з новою монолітною плитою та гідроізоляцією, облаштування двошарового асфальтобетонного покриття проїжджої частини, відновлення опор і прогонових будов. Також на підходах до шляхопроводу та елементах транспортної розв’язки зроблять нове двошарове покриття проїжджої частини і тротуарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне