Кількість пасажирів аеропорту «Київ» зросла удвічі

Читайте також

Куди піти на вихідних у Києві 25 та 26 жовтня

Ці вихідні насичені подіями і для поціновувачів високого мистецтва, і для любителів динамічних розваг. Обирайте свій ритм і наповнюйте осінь новими враженнями

Музичний вечір #НАШАПКУ з гуртом «МОВА» у Pepper’s Club

Музиканти гурту «МОВА» делікатно та з любов’ю переосмислюють українські хіти 1960–1980-х років, додаючи їм сучасного звучання

Творчий вечір Олексія Горбунова у Pepper’s Club

Талановитий актор, яскравий артист та харизматична особистість виступить у супроводі live band лише для 200 гостей, що забезпечить унікальну атмосферу

«Королі Триб’ютів»: Триб’ют-концерт U2 від гутру Jack London

Pepper’s Club запрошує шанувальників ірландського року на концерт із серії «Королі Триб’ютів», де прозвучать хіти культових U2 у виконанні гурту Jack London!

Концерт Blues Country Trio «ХПЗ» у Pepper’s Club

На вас чекає живе звучання, що поєднує глибокий блюз, енергійний кантрі та яскравий свінговий ритм, створюючи чарівну атмосферу, яка захоплює з першої ноти

Поділитися

У січні 2017 року Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) обслужив 108,2 тисяч пасажирів, що на 101,8% більше, ніж у січні 2016-го. Зокрема, кількість пасажирів, обслужених на міжнародних рейсах, – 103,2 тисяч, на внутрішніх – 5 тисяч.

Як інформує Департамент транспортної інфраструктури КМДА, найбільш популярні міжнародні напрямки в січні 2017 року – це Дубай (ОАЕ), Мінськ (Білорусь), Шарм-еш-Шейх (Єгипет), Будапешт (Угорщина), Дортмунд (Німеччина), Анкара (Туреччина). Серед внутрішніх лідирують Одеса, Запоріжжя та Львів.

Серед найбільш популярних туристичних напрямків у січні 2017 року – Дубай (ОАЕ), Шарм-еш-Шейх (Єгипет), Будапешт (Угорщина).