Кінотеатр Баттерфляй Deluxe

Під Новий, 2004, рік в один із довгих грудневих вечорів спалахнув яскравими вогнями, і кияни із захватом виявили для себе чудесний подарунок – чарівна скринька з мріями, яскравими і теплими, як легкий політ метелика, літньої тендітної істоти, що раптово з’явиться серед м’яких сніжинок, як у справжній казці. І в кристально холодному нічному повітрі серед міріад звуків музики, голосів і сміху, як дзенькіт різдвяних дзвіночків, чулося – “Батерфляй”.

У найяскравіші фарби, у найтонші відтінки звуку найзнаменитіших творців кінофантазій Ви зможете тепер зануритися прямо в центрі Києва, на Горького, 50  кінотеатрі Баттерфляй DeLuxe. Немов Аліса, що потрапила в задзеркалля, Ви опинитеся в чудесному кольоровому світі і з усією повнотою відчуєте реальність і гостроту того, що відбувається, завдяки величезному екрану, що відтворить не тільки емоції, але і специфічну замкнутість простору. А об’ємний кристально чистий звук ні на мить не дозволить засумніватися у Вашій безпосередній присутності в божевільному вихорі подій. Простір пронизаний чарівністю дійсності, це чи не найбільш цінна якість, заради якої все було затіяно.

Камерність і затишок 2-х кінозалів кінотеатру Баттерфляй DeLuxe (кожний з яких розрахований на 174 місця), подарують Вам незабутню подорож у світ кінематографу, що особливо приємно буде зробити, коли зовсім поруч із Вами перебуває кохана людина, кого Ви хапаєте від страху за руку під час гострих моментів трилера, з ким Ви смієтеся до сліз над комедією і звичайно ж солодко цілуєтеся в останньому ряду – на справжніх місцях для поцілунків – м’яких глибоких диванчиках (це наш спеціальний подарунок усім закоханим). Для відчуття повного комфорту ці місця ще й оснащені дерев’яними столиками. І навіть якщо Вам не вистачить місць у заповітному останньому ряду, то й на м’яких відкидних кріслах у перших рядах Ви відчуєте себе, як на борту розкішного лайнера.

Тільки відкривши двері в кінотеатр Баттерфляй DeLuxe, Ви зануритеся у приголомшливу атмосферу історії кінематографа. У затишному кафі на першому поверсі Вас будуть оточувати портрети блискучих зоряних легенд Голлівуду і європейського кіно. А справжні антикварні експонати немов перенесуть Вас на Фабрику мрій.

На другому поверсі Ви зможете з азартом провести час за гральними автоматами, а також приємно відпочити в барі.

Бездоганність – саме те слово, яким можна охарактеризувати цей зроблений витвір, який немов прекрасний метелик, що з’явився з кокона, буде захоплювати всіх.

Відтепер “Батерфляй” назавжди стане для Вас яскравим нескінченним святом, де сплітаються всі історії світу, і де збудеться Ваша чудесна історія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне