Кінотеатр Кінодром 2

До уваги всіх кіноманів і автолюбителів! Для тих, хто навіть заради перегляду фільму не вилізе зі своєї машини! Перший Авто-кінотеатр у центрі Києва “КІНОДРОМ”  запрошує Вас на перегляд світових  прем’єр. Кожен вечір під відкритим небом Ви можете насолоджуватися переглядом кращих новинок кінопрокату. Для Вас працює міні-бар (поп-корн, пиво, сендвічи, напої, а також кальян драйв-офіціанти доставлять Вам прямо в машину!)

«Кінодром» – це справжня знахідка для автолюбителів. Спеціально для тих, хто не витерпить розставання зі свої «залізним конем» ні на хвилину, працює перший в Україні автомобільний кінотеатр, в якому можна дивитися кіно прямо за кермом.

Ежёдневно на невеликій стоянці під відкритим небом, спеціально обладнаній для перегляду кіно, проходять 3 кіносеансу, на яких демонструються новинки популярного кінематографа в HD якості. Розмір екрану складає 10х20 метрів.

При в’їзді в кінотеатр, знаходиться каса, де Ви можете купити квиток і отримати меню авто-бару. Після чого проїжджаєте на місце очікування, або паркуєте свій автомобіль на майданчику відповідно з розміткою. Звук фільму транслюється на fm-хвилі 97.3, яку необхідно налаштувати на вашому радіоприймачі.

Наші правила:

1. При в’їзді на територію автокінотеатру «Кінодром» обов’язково вимикайте фари і габаритні вогні, також не забувайте про педалі «гальмо»

2. Великогабаритні автомобілі зобов’язані розташовуватися в задніх рядах, або займати крайні місця, щоб не закривати огляд іншим глядачам

3. Для виклику драйв-офіціанта включите на 5 секунд «аварійку» (якщо офіціант не підходить в перебігу 3 хвилин, виконайте дану операцію повторно)

Ми працюємо в будь-яку погоду !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне