Ресторан Under Wonder (Андер Вандер)

Читайте також

На Виноградарі в Києві висадили платани

Про це повідомили в КП УЗН Подільського району. Комунальники висадили 11 платанів у сквері на проспекті Георгія Гонгадзе.

Воювати будуть “залізяки”

Війна в Україні знаходиться дуже близько до того моменту, коли на полі бою з обох сторін будуть воювати не люди, а машини.

Чи буде звільнено ректора КНУ?

Петиція щодо звільнення ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова набрала 25 тисяч голосів, необхідних для її подальшого розгляду президентом України. Про це стало відомо із сайту Офісу президента.

Хабарники мешкають у Києві

Київ та Київська область увійшли до трійки найбільших хабарників в Україні. Про це повідомляє Опендатабот. Торік тут винесли вироки 325 корупціонерам. Лідером виступає Львівщина, також на пʼятки наступає Одещина.

У Київському СІЗО немає вільних місць

Платні камери підвищеної комфортності в Київському слідчому ізоляторі окупилися дуже швидко. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська. За його словами, ініціатива щодо створення платних камер у СІЗО "прекрасно працює".

Поділитися

Under Wonder (Андер Вандер) – це чудове місце для ділових переговорів, зустрічей з друзями after-party. З моменту відкриття у 2009 році, Андер Вандер став одним з найбільш трендових ресторанів столиці, що викликає цікавість у багатьох киян та гостей міста.

Унікальний та затишний інтер’єр виконано у стилі “стімпанк”, у просторих залах поєднуються метал, дерево, фактура натуральної тканини. Для постійних відвідувачів діє дисконтна система, також є спеціальні пропозиції, наприклад, сніданки та бізнес-ланчі.

IMG_3430-108