Киянам пропонують приєднатися до толоки біля притулку для тварин на ВДНГ цими вихідними

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

У суботу, 16 березня, на території столичного Національного комплексу “Експоцентр України” (ВДНГ) відбудеться прибирання території навколо міського тимчасового притулку для тварин “Виставковий центр”. Толока розпочнеться у суботу об 11:00, зустріч біля 16-го павільйону.

Про це стало відомо з повідомлення пресслужби Київської міської державної адміністрації (КМДА).

У повідомленні зазначається, що толоку організовує КП “Київська міська лікарня ветеринарної медицини”.

“Захід відбудеться з дотриманням усіх безпекових вимог. У випадку повітряної тривоги учасників толоки запросять перейти в укриття, розташовані в павільйонах №№ 1, 5, 13”, – наголосили у КМДА.

У пресслужбі підкреслили, що толока розпочнеться об 11:00, зустріч біля 16-го павільйону. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 093-540-12-18 та на сторінці притулку в Instagram.

Міський тимчасовий притулок “Виставковий центр” було створено 31 березня 2022 року. Від моменту його заснування вже прилаштували понад 1 000 тварин, а наразі у притулку проживають 41 собака та 7 котів.