Кияни сьогодні будуть без світла

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Протягом 16 травня по всій Україні енергетики впроваджують графіки погодинних відключень світла.

Як повідомили у Київській міській військовій адміністрації, це допоможе зробити контрольовані відключення більш передбачуваними для споживачів, а роботу енергосистеми безпечнішою.

Дізнатися про можливі відключення кияни можуть на сайті ДТЕК тут, а жителі Київщині – тут. Також графіки відключень розміщені на ресурсі YASNO.

Фахівці зазначають, що обсяг обмежень розподілений рівномірно між всіма регіонами країни.

В той же час містян закликають ощадливо споживати електроенергію, коли вона є. Не слід вмикати потужні прилади, бо це дає велике навантаження на енергосистему.

За можливості не користуйтеся кондиціонером, вимикайте сушку для рушників, а прання перенесіть на нічний час. Також краще обмежити роботу духовки, праски, бойлера та іншої техніки.

Нагадаємо, причиною обмежень є збільшення споживання електроенергії під час похолодання. Наразі потужностей українських електростанцій недостатньо через наслідки атак, здійснених Росією по українській енергосистемі з 22 березня.