Вартість кіловат-години може збільшитися до майже 5 гривень

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Це станеться, якщо у новому тарифі врахують всі витрати генеруючих компаній та операторів системи. А підвищення вартості електроенергії може відбутися вже цього літа.

Про це розповів експерт Геннадій Рябцев.

Точна дата і масштаб підвищення на електроенергію ще не визначені. Проте, величина зростання тарифів може бути пов’язана не лише із збільшенням вартості виробництва електроенергії, але й із витратами на відновлення енергетичних об’єктів.

“Якщо казати про те, на скільки, то якщо не враховувати кошти на відновлення, тобто на постачання нового обладнання, а враховувати лише собівартість виробництва електричної енергії на зараз, то можна очікувати десь від 3,50 до 4 гривень за кіловат”, — сказав Рябцев.

Важливо зауважити, що у цю вартість входить сама ціна електроенергії, тариф на передачу й тариф на розподіл.

Експерт зауважує, що вартість електроенергії у 4 гривні за кіловат-годину не враховує витрат на нове обладнання, необхідне для заміни пошкодженого. Якщо ж у новому тарифі врахують всі витрати генеруючих компаній та операторів системи, то ціна за кіловат може зрости для споживачів. Зокрема, до 4,80 гривні за кіловат-годину.