Кияни знову вимагають наср*ти на тривоги

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

У Києві нова петиція з вимогою припинити зупинку громадського транспорту під час тривог набрала необхідну кількість голосів.

На сайті Київської міської ради петиція № 12889 із вимогою припинити зупиняти комунальний громадський транспорт під час повітряних тривог набрала необхідні для розгляду 6000 голосів.

Автор петиції просить не зупиняти наземний громадський транспорт під час тривог, оскільки приватні маршрутні таксі та автобуси у цей час продовжують рух.

«Це призводить до занепаду громадського транспорту, втрачання коштів міським бюджетом, запізнення людей на навчання/роботу і до того, що містяни більше витрачають грошей на пересування містом», — зазначається у петиції.

Автор вважає, що влада таким чином діє в інтересах приватних перевізників, а не містян і гостів столиці.

Київ залишаться єдиним містом у країні, де зупиняється громадський транспорт під час повітряної тривоги, зазначається у тексті петиції.

1 серпня 2022 року влада Києва прийняла рішення зупиняти роботу громадського транспорту на час повітряної тривоги. Мер Києва Віталій Кличко заявляв, що це рішення ухвалене Радою оборони міста за рекомендацією військових та фахівців ДСНС.

У березні 2023 року три петиції на сайті Київради із закликом скасувати зупинення руху громадського транспорту під час повітряної тривоги в Києві набрали необхідні для розгляду голоси. Ще дві петиції на цю тему набрали необхідні голоси у квітні й травні 2023 року, пише Інтерфакс-Україна. Проте влада Києва відмовила за всіма п’ятьма петиціями.