КМДА збільшить штрафи маршрутникам

Читайте також

“Укрпошта” торгуватиме… ковбасою

Державний поштовий оператор України "Укрпошта" робить кроки з диверсифікації своєї діяльності в умовах зниження доходів. Як розповів в інтерв'ю Forbes Ukraine генеральний директор компанії Ігор Смілянський, найближчим часом у відділеннях пошти можна буде придбати ковбасні вироби. Це рішення стало частиною нової стратегії компанії щодо збільшення прибутку. Смілянський пояснив, що значна частина доходів "Укрпошти" раніше формувалася за рахунок доставки пенсій, однак зі скороченням кількості пенсіонерів у країні ця стаття доходу зменшується. Сьогодні доставка пенсій становить близько 25% загальної виручки компанії. Щоб компенсувати втрати і забезпечити фінансову стійкість, керівництво "Укрпошти" запускає одразу кілька нових напрямків. Серед запланованих ініціатив: скорочення чисельності співробітників на 13% уже цього року; відкриття власного поштового банку; запуск мережі аптек; впровадження мобільного застосунку; оновлення автопарку за рахунок закупівлі електробайків. Мета цих кроків - зміцнення позицій компанії на ринку доставки посилок і боротьба за частку з основним конкурентом - приватною компанією "Нова пошта". Однак найнесподіванішою частиною стратегії стало рішення про продаж продуктів харчування в поштових відділеннях. Смілянський повідомив, що компанія вже уклала угоду з агрохолдингом МХП (відомим брендом "Наша Ряба") про реалізацію ковбасних виробів через мережу "Укрпошти". "Закупили першу партію їхніх ковбас, будемо пропонувати через поштову мережу. Це частина нашої стратегії підтримки українських виробників. Для МХП це також можливість скоротити логістичні витрати

Жесть! На даху багатоповерхівки у Києві помітили чотири приватні будинки

У Києві помітили багатоповерхівку, на даху якої збудували аж чотири приватних будинки.

У Києві парки та зелені зони обробляють від кліщів

У Києві фахівці проводять планові обробки зелених зон від кліщів.

Про спокійну старість можна забути

Пенсійний вік більше не гарантія відпочинку.

Україна готується до запуску цифрової гривні

Цифрова гривня (е-гривня) — це нова форма національної валюти України, яку планує впровадити Національний банк України (НБУ).

Поділитися

Міська влада ініціюватиме збільшення штрафів і посилення санкцій щодо перевізників, які порушують дотримання вимог договорів, укладених із організатором перевезень територією столиці, а також норм і стандартів із безпеки руху та перевезень пасажирів. Про це заявив заступник голови КМДА Дмитро Давтян. За його словами, зараз напрацьовуються відповідні пропозиції, які планується направити до Кабінету Міністрів.

«Ми проводимо рейдові перевірки автомобільних перевізників щодня, однак зараз більш ретельно. Вже маємо перші результати – на жаль, порушення є на більшості маршрутів. Із особливо злісними – розриватимемо договори. Але інші санкції, які закон нам дозволяє застосовувати щодо них, на мою думку, є недостатніми. Уявіть собі: на 27 складених протоколів – аж близько 10 тисяч гривень штрафів. Навіть для невеликої компанії це дрібниця. Тобто реальний важіль – покарання гривнею – у цій ситуації дуже нівельований та відтермінований до третього чи четвертого порушення. Ми хочемо змінити це. Штрафи повинні бути відчутними уже з першого разу, їх треба збільшити у рази», – підкреслив Дмтро Давтян.

Він розповів, що зараз у КМДА напрацьовуються пропозиції щодо посилення відповідальності перевізників і санкцій щодо недобросовісних із них.

«Ми вже підготували лист до Прем’єр-міністра із проханням скасувати мораторій на перевірки. Наразі готуємо своє бачення того, як Київ зокрема і країна у цілому мають боротися з тими, хто неякісно виконує взяті на себе зобов’язання із безпечного перевезення пасажирів», – наголосив заступник голови КМДА.

На його думку, це має бути системний підхід.

«Треба змінити умови, треба посилити відповідальність, і зробити це маємо на державному рівні», – зауважив Дмитро Давтян.

Нагадаємо, що у столиці упродовж трьох днів проводилися рейдові перевірки автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування щодо дотримання вимог договорів, укладених із організатором перевезень територією столиці, а також норм і стандартів із безпеки руху і перевезень пасажирів. За три дні перевірено 43 маршрути. Порушення є у більшості.