Комфортно живуть в Україні лише 8% населення

Читайте також

У столиці погіршився стан повітря

У Києві станом на на 8:00 ранку 17 червня рівень забрудненості повітря низький на правому березі та середній – на лівому, радіаційний фон у всьому місті в нормі.

Кількість постраждалих від ударів у Києві перевищила сотню, людей дістають з-під завалів

У Києві кількість постраждалих внаслідок російської атаки збільшилась до 114, з-під завалів рятувальники продовжують діставати людей.

Удари по 27 локаціях, вщент зруйновано…

У ніч проти 17 червня росіяни здійснили черговий акт терору проти українського населення.

Цього тижня у столиці відбудуться продуктові сільськогосподарські ярмарки

Цього тижня в Києві пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.

У квітні українцям виплатили рекордні 445 млн грн Національного кешбеку

У квітні 2025 року понад 3,4 мільйона українців отримали рекордні 445 млн грн кешбеку за покупки товарів вітчизняного виробництва.

Поділитися

24% українців при поточному доході відчувають серйозні матеріальні труднощі. Про це свідчать результати опитування Національного Демократичного інституту та Київського міжнародного інституту соціології.

Про це повідомляє Мінпром.

Ще 39% опитаних українців відзначили, що вони відчувають певні матеріальні складнощі за поточних доходів. Можуть жити на свій дохід 28% респондентів. І лише 8% опитаних українців відповіли, що їм комфортно жити на свій дохід.

Водночас, опитування показало, що частка людей, які вважають, що майбутнє покоління буде більш забезпеченим – впало. Якщо ще у 2023 році 63% людей відповіли на це питання позитивно, то вже у 2024 році ця цифра впала до 47%. Дослідження тривало 8-25 травня методом телефонного інтерв’ю на основі випадкової генерації мобільних номерів. Участь в опитуванні взяли 2508 дорослих жителів України.

До вибірки не включали тимчасово окуповані території станом на 23 лютого 2022 року (Крим, окуповані райони Донецької та Луганської областей). Респонденти, які проживають на територіях, які були окуповані після 24 лютого 2022 року, були опитані за умови, що вони відчували себе в достатній безпеці, щоб відповідати на запитання. Випадкова похибка для національної вибірки не перевищує 2,2%.

Напередодні спільне опитування КМІС та НДІ показало, що більшість опитаних громадян України підтримують переговори з Російською Федерацією, але без здачі жодної частини українських територій.

Крім того, в межах цього опитування в українців запитали про їх ставлення щодо вступу України в ЄС та НАТО. Понад 70% українців відповіли, що очікують, що до 2030 року Україна стане членом Євросоюзу і Північноатлантичного альянсу.