Комфортно живуть в Україні лише 8% населення

Читайте також

У якому районі столиці найдешевші квартири

У Києві на вторинному ринку можна придбати квартиру без ремонту в середньому за $36 100$.

Громадянка “С” заробила понад $4 000 000, демонструючи свої принади

Днями голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що українці, які заробляють на акаунтах в OnlyFans, мають задекларувати свої доходи та сплачувати податки.

Тарифи на послуги ЖКГ різко зростуть

В Україні з початку повномасштабної війни житлово-комунальні тарифи на кілька ключових послуг, зокрема водопостачання, природний газ, гарячу воду та опалення залишалися незмінними.

В “Укренерго” повідомили, чи діятимуть графіки відключення 18 вересня

Компанія "Укренерго" повідомила, що в середу, 18 вересня, заходи щодо обмеження електроенергії не прогнозуються.

У “Київ Цифровий” додали «Мапу ментального здоров’я» для пошуку психологічної підтримки

У застосунку “Київ Цифровий” запустили «Мапу ментального здоров’я», яка допоможе містянам знайти необхідну психологічну допомогу.

Поділитися

24% українців при поточному доході відчувають серйозні матеріальні труднощі. Про це свідчать результати опитування Національного Демократичного інституту та Київського міжнародного інституту соціології.

Про це повідомляє Мінпром.

Ще 39% опитаних українців відзначили, що вони відчувають певні матеріальні складнощі за поточних доходів. Можуть жити на свій дохід 28% респондентів. І лише 8% опитаних українців відповіли, що їм комфортно жити на свій дохід.

Водночас, опитування показало, що частка людей, які вважають, що майбутнє покоління буде більш забезпеченим – впало. Якщо ще у 2023 році 63% людей відповіли на це питання позитивно, то вже у 2024 році ця цифра впала до 47%. Дослідження тривало 8-25 травня методом телефонного інтерв’ю на основі випадкової генерації мобільних номерів. Участь в опитуванні взяли 2508 дорослих жителів України.

До вибірки не включали тимчасово окуповані території станом на 23 лютого 2022 року (Крим, окуповані райони Донецької та Луганської областей). Респонденти, які проживають на територіях, які були окуповані після 24 лютого 2022 року, були опитані за умови, що вони відчували себе в достатній безпеці, щоб відповідати на запитання. Випадкова похибка для національної вибірки не перевищує 2,2%.

Напередодні спільне опитування КМІС та НДІ показало, що більшість опитаних громадян України підтримують переговори з Російською Федерацією, але без здачі жодної частини українських територій.

Крім того, в межах цього опитування в українців запитали про їх ставлення щодо вступу України в ЄС та НАТО. Понад 70% українців відповіли, що очікують, що до 2030 року Україна стане членом Євросоюзу і Північноатлантичного альянсу.