Меру Києва вистачає п’ять хвилин, щоб роздягнутися

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Мер Києва Віталій Кличко в інтерв’ю, яке 6 травня опубліковано на YouTube-каналі “Люкс ФМ“, зізнався, що майже не буває вдома.

“Ви як високопосадовець, який увесь час зіштовхується зі стресом, що можете зробити, щоб заспокоїтися й бути в гарному настрої?” – запитала у Кличка журналістка Наталія Тур.

“Дуже складне питання. Є гарний жарт: “Як ви розслаблюєтеся?” – “Я не напружуюся”. Тому заспокоюватися мені не потрібно. Удома не буваю. Але коли приходжу, мені вистачає п’ять хвилин, щоб роздягнутися, торкнутися головою подушки – і вже ранок”, – відповів він.

На запитання, чи звертався він по допомогу до психолога, Кличко відповів заперечно.

“Я не працюю із психологом. Я сам психолог”, – заявив він.