Вулиця Іллєнка у Києві – найбільш популярне місце реєстрації в Україні

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Київ очолив список регіонів із найбільшою кількістю компаній за адресами масової реєстрації.

2363 компанії зареєстровано за однією адресою по вулиці Іллєнка,12 (колишня Мельникова).

З них 1 978 активних, інші 385 вже не здійснюють діяльність. Про це повідомляє «Опендатабот».

Також у столиці виявлено ще декілька популярних місць реєстрацій. Зокрема, по вулиці Звіринецька,43 (зареєстровано 1696 компаній), вулиці Бориспільська,9 (зареєстровано 1117) та по вулиці Зоологічна, 4а. оф 139 (зареєстровано 1048 компаній).

В Україні зараз 1286 адрес масової реєстраці. І понад 70% з них – у столиці. А це понад 101 000 компаній за масовими адресами.