Міст Метро – “обмежено працездатний”

Стан мосту Метро визначено як обмежено працездатний, а до аварійного стану йому залишилося ще 6 років. Про це повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян за результатами обстеження Державного науково-дослідницького інституту будівельних конструкцій у 2015-2016 рр.

«Стан мосту Метро визначено як четвертий, тобто – обмежено працездатний, – коментує на своїй сторінці у Facebook Давтян. – Обстеження зокрема встановило, що до моменту аварійності ще 6 років (із часу проведення цього обстеження). Тобто теоретично ми маємо встигнути зробити капітальний ремонт до 2022 року».

Він додає, що було проведене комплексне обстеження, розроблена проектно-кошторисна документація, яка зараз проходить експертизу. Результати її очікуються у серпні 2018 року.

«Після отримання позитивних результатів експертизи потрібно буде 6 місяців на розробку документації. Після цього можна розпочинати капремонт. За планом, виконання капітального ремонту відбудеться наступного року. Термін будівництва – 2 роки», – зазначив Дмитро Давтян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне