Субсидію за травень киянам нарахують у наступних квитанціях

З 1 травня 2018 року відбулися зміни в призначенні житлової субсидії, згідно із постановою Кабінету Міністрів України № 329 від 27 квітня 2018 року. У зв’язку з цим субсидія за травень киянам буде нарахована у наступних квитанціях на сплату житлово-комунальних послуг. Наразі триває технічний процес нарахування за новим порядком. Саме тому у травні кияни отримали квитанції на сплату комунальних послуг без відображення субсидії. Про це повідомив заступник директора Департаменту соціальної політики КМДА – начальник управління пільг, державної та регіональної допомоги Максим Бученко під час прес-брифінгу.

Він додав, що у наступних квитанціях буде здійснено перерахунок із урахуванням отриманої субсидії.

Максим Бученко наголосив, що серед категорій громадян, яким необхідно подати новий пакет документів для призначення субсидій:

орендарі житла;

внутрішньо переміщені особи;

сім’ї, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих у помешканні осіб;

сім’ї, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;

сім’ї, у яких відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року;

сім’ї, які станом на травень 2018 року мають понад двомісячну заборгованість за житлово-комунальні послуги, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн), і не погасять її до червня 2018 року.

Решті киянам субсидії перерахують автоматично. Близько 70% домогосподарств, які сьогодні мають субсидії, можуть розраховувати на їх перепризначення. Іншим 30% необхідно буде звернутися до органів соціального захисту та подати новий пакет документів для призначення субсидії.

Читайте, хто втрачає право на субсидії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне