Митники у Києві виявили 2 кг концентрату психотропного “шаманського напою”

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

У посилці з Перу до України митники виявили 2 кг психотропних речовин, як встановлено, у пакетах був концентрат так званого напою шаманів, відомого як аяваска, повідомили у Київській митниці у п’ятницю, пише УНН.

“Під час митного контролю міжнародного поштового відправлення, яке прямувало з Перу до України, митники виявили дві упаковки з пастоподібною речовиною темно-коричневого кольору по 900 г кожна. Згідно з висновком експертів, надана на дослідження маса містить у своєму складі особливо небезпечні психотропні речовини, обіг яких в Україні заборонено”, – вказали у митниці у Facebook.

“Встановлено, що маса в пакетах є концентратом так званого напою шаманів, відомого під назвою аяваска – напій, що виготовляється корінними мешканцями верхньої Амазонки та має психотропний ефект”, – зазначили у митниці.

Як повідомляється, отримувачем поштового відправлення була фізична особа в Києві.

Відповідно до Всесвітньої поштової конвенції, пересилання наркотиків і психотропних речовин забороняється в усіх категоріях відправлень.

За виявленим фактом Київською митницею складено протокол про порушення митних правил за ст. 473 Митного кодексу України та спільно з СБУ проведено оперативні заходи.

Речовину вилучено.

“Наразі, за результатом спільних заходів, перекрито канал постачання психотропних речовин в Україну, СБУ вручили фігуранту справи підозру у вчиненні кримінального правопорушення”, – ідеться у повідомленні.