На бульварі Дружби Народів встановлюють сучасне дорожнє огородження

Читайте також

Винайшли у Києві: користуються десятки мільйонів

Пропонуємо вашій увазі світові винаходи киян, якими сьогодні користуються десятки мільйонів.

Біля будівлі КМДА з”явився “Трон переможця”

Артінсталяція створена, аби поінформувати про проєкт «Територіальна оборона неба» та збирати кошти на бойові дрони.

“Анастасія” – новий захоплюючий сингл від молодого українського співака Volkanov

Пісня «Анастасія» - це присвята одному з найпоширеніших і найпопулярніших жіночих імен. Улюбленець жіночих сердець, співак і композитор Volkanov, сьогодні представляє нову музичну премʼєру «Анастасія».

До Всесвітнього дня вишиванки у Києві оголосили переможців конкурсу #FashionПРОРИВ

До Всесвітнього дня вишиванки у Києві оголосили переможців конкурсу #FashionПРОРИВ, який щорічно проводить Fashion Globus Ukraine та Асоціація швейних училищ України.

Поділитися

У рамках виконання капітального ремонту бульвару Дружби Народів, для підвищення безпеки дорожнього руху в столиці встановлюють сучасне дорожнє огородження «Vario-Guard». Про це повідомляють у КК «Київавтодор».

дорожнє огородження Vario-Guard

Роботи розпочато від Либідської площі у напрямку б-ру Лесі Українки. Сьогодні вже встановлено майже 300 м нового огородження. Наразі роботи тривають.

Як повідомили в комунальній корпорації, огородження такого типу широко використовується у країнах Європи, оскільки воно показало відмінні результати під час різноманітних випробувань, зокрема і на міцність. Зазвичай такі огородження встановлюють, щоб фізично розділити зустрічні транспортні потоки, а також для безпеки дорожнього руху на мостах, шляхопроводах і естакадах.