На озері Тельбін запустили систему аерації – Кличко

Читайте також

Якісна доставка раціону в Києві: як GastroChef допомагає підтримувати форму

Доставка правильного харчування в Києві стає не просто зручністю, а підтримкою для тих, хто хоче бути у формі. Команда GastroChef спрощує цей процес.

Андре Тан випустив новорічну колекцію HEART

Свято починається не 31-го грудня, а коли жінка обирає себе.

Українцям платитимуть 50 тисяч при народженні дитини

При народженні дитини передбачено 50 000 грн. на кожного новонародженого.

У вихідні українців очікують зміни у графіках відключення світла

В «Укренерго» анонсували послаблення графіків для побутових споживачів завдяки теплій погоді.

Презентація коміксу про жіночі досвіди війни

Це історія про любов, самопожертву та боротьбу за свободу, де жіночі мрії розривають пута заборон, а кожен рух є сповіддю серця

Поділитися

На озері Тельбін запустили систему аерації, яка дозволить його очищати. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час запуску системи.

Мер нагадав, що ще декілька років тому депутати разом з громадськістю відстояли територію навколо озера від забудови. А згодом, додав Віталій Кличко, тут був облаштований парк, з’явилася сучасна бігова доріжка з резиновим покриттям. «Ми боролися за цю територію всі разом. Займалися її благоустроєм. І ми робимо все, щоб Київ був комфортним містом», – сказав Віталій Кличко.

Віталій Кличко Тельбін

За словами мера Києва, система аерації, яку встановили на озері, є унікальною, оскільки дозволить насичувати киснем воду та очищувати її. «І тут можна буде безпечно купатися. А озеро Тельбін стане ще більш популярним місцем відпочинку киян», – додав він.

Упродовж багатьох років з тротуарів дощовими потоками у водойму зносило бруд. Оскільки озеро є доволі глибоким, природня аерація зверху не дозволяє насичувати його киснем. Через це розпочався процес гниття і озеро поступово почало перетворюватися на болото.

Наразі встановлена система, яка складається з 8 аераторів, працює потужна компресорна станція та уздовж берега прокладений трубопровід із кисневим повітрям. Воно подається по трубах у центр озера та насичує киснем воду.

Тельбін