На пляжах Києва забезпечать 26 рятувальних постів

Після старту купального сезону на київських пляжах забезпечать надійну систему порятунку. На 14 пляжах міста, де дозволене купання, постійно чергуватимуть близько 20 водолазів і матросів-рятувальників КП «Плесо» та майже 120 лайфгардів. Як повідомив директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук, за результатами перевірки готовності пляжів до купального сезону, стан рятувальних постів на водних об’єктах та пляжах Києва відповідає необхідним вимогам.

рятувальниця на пляжі

«Для безпеки відпочиваючих, міжвідомча комісія нашого Департаменту спільно з Головним управлінням ДСНС України у м. Києві провела перевірку об’єктів КП «Плесо» щодо дотримання законодавства у сфері техногенної безпеки. Загалом стан рятувальних постів на пляжах Києва відповідає вимогам Правил охорони життя людей на водних об’єктах України та інших нормативно-правових актів», – зазначив Роман Ткачук.

Він зауважив, що на час купального сезону Головне управління ДСНС України у м. Києві та Департамент муніципальної безпеки здійснюватимуть постійний контроль за роботою рятувальних постів, їхнім технічним оснащенням та фаховою підготовкою рятувальників.

«Нагадаю, що на 14 пляжах та 18 зонах відпочинку організовано чергування 26 сезонних рятувальних постів та 9 рятувальних станцій, які діють постійно і призначені для запобігання надзвичайних подій на воді. Усього буде задіяний 121 рятувальник ГУ ДСНС України у м. Києві, КАРС «Київська служба порятунку», КП «Плесо» та майже 120 лайфгардів, які на сьогодні повністю оснащені необхідним рятувальним спорядженням і пройшли всі етапи підготовки до купального сезону», – додав Роман Ткачук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне