Одяг та товари для кіберспорту набувають популярності

Опубліковано: 25/06/2021 14:18
Автор: admin
Рубрика: Статті

Категорія кіберспорту, постійно зростаюча і, безумовно, так що прискорюється через карантинне затишшя в живих видах спорту, позиціонує гравців як спортсменів і будує цілі ліги навколо різних ігор, в які вони грають. Від командної стратегії та шутерів до спортивних симуляторів, матчі транслюються по телебаченню і на таких платформах, як Twitch і YouTube, і їх дивляться мільйони.

Не дивно, що існує велика індустрія продуктів, призначених для кіберспорту. Це стосується і спортивного одягу, який спеціально розроблений для геймерів. Такі товари можна придбати, наприклад, в магазині Fragstore.

одяг для кіберспорту

Товари до гри

Гра – це унікальний спосіб життя, і провідні бренди враховують хобі, інтереси та роботу геймерів. В ході досліджень і тестів на знос геймери та спортсмени підкреслили, що їм потрібно поєднання вуличного одягу, комфорту й функціональності. Вони шукали конкретні деталі, що на тепер не були вбудовані в спортивні костюми, які їм подобається носити.

Такі бренди, як Herman Miller і K-Swiss постійно представляють нові колекції для потреб професійних гравців в комп’ютерні ігри. Комп’ютерні крісла, кросівки, новий одяг розробляються у співпраці зі спортсменами, аналітиками і інсайдерами кіберспорту: HyperX, Dignitas, VENN, PlayVS, Esports Awards і іншими.

Прискорюючи ігрові навички

Хоча навички відіграють величезну роль в продуктивності конкурентоспроможних гравців, інструменти, які вони використовують, не менш важливі. Тому ігрові клавіатури розробляються спеціально для просунутих киберспортсменів.

Клавіатура робиться повністю механічною і оснащується RGB-підсвічуванням з великою кількістю вбудованих світлових ефектів для різних ігор. Це може здатися простим косметичним ефектом, але насправді освітлення дозволяє гравцям поліпшити свою гру, дозволяючи їм виділяти певні клавіші яскравими кольорами.

Бездротові рішення

Бездротові технологічні рішення, безсумнівно, більш зручні, ніж традиційні дротові, але іноді їм може не вистачати потужності, тому нові бездротові миші позиціонуються як пристрої, здатні змінити це сприйняття.

Так, володіючи швидкістю відгуку 1 мс, миша є ідеальним інструментом для киберспортсменів, пропонуючи їм бездротове рішення, яке дійсно здатне задовольнити їх потреби в грі. Вдосконалені датчики без будь-яких проблем забезпечують максимальну продуктивність, а також споживають в 10 разів менше енергії, ніж попередні моделі, що усуває необхідність у великій батареї всередині для більш легкого загального відчуття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне