На Співочому полі облаштують укриття

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

У столиці на Співочому полі планують облаштувати сучасне інклюзивне укриття.
Про це повідомила пресслужба Київської міської ради, передає Укрінформ.

«Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська разом з групою фахівців з інклюзивності та представниками Київського міського центру народної творчості та культурологічних досліджень – балансоутримувача КМК «Співоче поле» провела спільну нараду щодо проєктування та виконання робіт з пристосування підвального приміщення сценічного комплексу «Співоче поле» під укриття з урахуванням всіх норм інклюзивності», – йдеться в повідомленні.

Як зазначила Петрівська, важливою складовою цього проєкту є забезпечення повної доступності та безбар’єрності укриття.

«Співоче поле є справжнім центром дозвілля мешканців. Щороку парк відвідують тисячі киян та гостей нашого міста. Тому запропонована концепція облаштування укриття має бути побудована таким чином, щоб кожна людина, незалежно від її індивідуальних потреб, отримала безперешкодний доступ до споруди цивільного захисту», – зазначила уповноважена Київради з прав осіб з інвалідністю.

Вона поінформувала, що під час зустрічі з фахівці обговорили всі можливі шляхи забезпечення безбар’єрності та дали свої рекомендації.

Дане починання може стати пілотним проєктом у справі максимально ефективного планування при створенні нових обʼєктів або ремонті існуючих. Досвід такої синергії послужить прикладом і певним «посібником» з урахування повного спектра вимог інклюзивності», – наголосила Петрівська.

Як повідомляв Укрінформ, в Україні менше 10% укриттів доступні для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.