На станції метро “Шулявська” починають ремонт ескалатора

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Роботи триватимуть орієнтовно до 14 травня 2024 року.

У вівторок, 19 березня, на станції метро «Шулявська» розпочнуть капітальний ремонт ескалатора № 1. Про це повідомили на сайті КМДА.

Останній капремонт ескалатор на “Шулявській” проходив у 2010 році.

Також тривають ремонтні роботи на всіх ескалаторах станції “Палац спорту”. Оновлення підйомників теж планують завершити у травні.

Як зазначають у КМДА, ескалатори метрополітену — це дороговартісні механізми, які для справної роботи потребують періодичних капремонтів приблизно раз на 10-12 років. Під час модернізації рухомі сходи повністю розбирають, проводиться заміна зношених запчастин та інші профілактичні роботи.