На Рейтарській відкрилась майстерня-галерея художниць сестер Фельдман

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Відомі київські стритарт-художниці Мішель і Ніколь Фельдман відкрили новий мистецький простір у “дворі з воронами” на вулиці Рейтарській, 9. Про це пише DTF Magazine

Простір об’єднує у собі майстерню та відкриту гаражну галерею, у якій будуть постійно змінюватися експозиції. Сестри Фельдман кажуть, що давно хотіли відкрити простір подібного формату.

Ми хотіли студію, магазин і галерею, і водночас місце, де нам самим хотілося б перебувати. На кшталт модних домів у Японії, де дизайнер вигадує все прямо в магазині, не розділяючи простір, — кажуть художниці.

У новій майстерні представлені картини, скульптури та інші речі, створені сестрами Фельдман: журнали, карти таро, постери та шахи. Художниці описують простір як “живу виставку”, де щодня щось змінюється, адже щодня вони створюють щось нове.

Наприклад, зараз у майстерні можна побачити роботи з серії Technosapiens, які присвячені поколінню технологій та тому, як ці технології полегшують та одночасно знеособлюють людське життя. Ці роботи сестри Фельдман створили для майбутньої виставки в Лондоні.