На території “Охматдиту” в Києві завершено аварійно-рятувальні роботи

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

На території “Охматдиту” 9 липня завершили аварійно-рятувальні роботи. Рятувальники проводили їх від ранку 8 липня, коли Росія атакувала лікарню ракетою.

Рятувальники повідомили про завершення пошуково-рятувальних робіт об 11:25 9 липня. Про атаку по лікарні орієнтовно об 11:10 8 липня першим повідомив мер Віталій Кличко.

“Доба безперервної та самовідданої роботи. Дякую кожному, хто допомагав, рятував, підтримував. Неймовірна сила єдності українців”,
– заявив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомила, що внаслідок атаки Росії по “Охматдиту”:

двоє дорослих людей загинуло;
до лікарів звернулось 32 поранених. З травмами перебувають в лікарнях 8 дітей.

Загалом у Києві внаслідок обстрілу росіян 8 липня загинуло 29 людей, серед них – 4 дитини. Ще 117 – зазнали поранень, з них 10 – діти.

Відомо, що у “Охматдиті” загинув родич одного з пацієнтів та лікарка зі Львова – 30-річна нерфологиня Світлана Лук’янчук. Її поховають у рідному місті.

Редакція Київ1 щиро співчуває рідним загиблих.