Невідомі отруїли питну воду в “Охматдиті”

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

Вчора, 8 липня, в Києві невідомі принесли отруєну воду постраждалим в “Охматдиті”. Люди отримали хімічні опіки.

Про це повідомила волонтерка Катерина Терехова.

Жінка розповіла, що вона, разом із групою інших волонтерів, залишила пляшки з водою. Їх взяли співробітники поліції та повідомили про опіки.

Катерина Терехова зауважила, що також отримала опіки, її обличчя було червоне внаслідок контакту з водою. Крім того, отруїлися й інші люди.

Ми всі живі, але лякає той факт, що один із поліцейських просто вмився цією водою, а інший — випив. Зараз їх відкачує швидка.

Постраждалі зазначили, що пляшка була закрита. Однак, етикетки, які були на пляшках, відрізнялися між собою.

Постраждалим надали необхідну медичну допомогу. Київські слідчі перевіряють цю інформацію та встановлюють деталі.