Набережна Дніпра кардинально зміниться

20-21 квітня відбудеться оголошення результатів архітектурного конкурсу на розробку концепції громадського простору на частини набережної Дніпра від Гаванського мосту до Судноремонтного заводу і від Судноремонтного заводу до вулиці Кирилівської.

Конкурсні проекти розробляють представники провідних світових архітектурних бюро з Австралії, Португалії/Італії, Швеції, Німеччині/США та Бельгії, в інтерв’ю для DT.UA повідомив Андрій Вавриш, колишній заступник керівника департаменту архітектури і містобудування КМДА, а нині девелопер, CEO компанії Riverside/SAGA Development.

“Набережна — це не просто маршрут, де можна їхати на велосипеді або йти пішки. Повинен бути якийсь сюжет, життєвий сценарій. Десь ми повинні грати, відпочивати, дивитися на світанок і захід сонця, плавати… Це все є сюжетом. Немає сенсу вичавлювати його з себе, потрібно запросити тих, хто робить кращі проекти по світу, — вважає експерт. — Упевнений, що це буде шикарна робота. Вона дасть можливість побачити набережну зовсім іншого змісту”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне