Набережна Дніпра кардинально зміниться

Читайте також

На Виноградарі в Києві висадили платани

Про це повідомили в КП УЗН Подільського району. Комунальники висадили 11 платанів у сквері на проспекті Георгія Гонгадзе.

Воювати будуть “залізяки”

Війна в Україні знаходиться дуже близько до того моменту, коли на полі бою з обох сторін будуть воювати не люди, а машини.

Чи буде звільнено ректора КНУ?

Петиція щодо звільнення ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова набрала 25 тисяч голосів, необхідних для її подальшого розгляду президентом України. Про це стало відомо із сайту Офісу президента.

Хабарники мешкають у Києві

Київ та Київська область увійшли до трійки найбільших хабарників в Україні. Про це повідомляє Опендатабот. Торік тут винесли вироки 325 корупціонерам. Лідером виступає Львівщина, також на пʼятки наступає Одещина.

У Київському СІЗО немає вільних місць

Платні камери підвищеної комфортності в Київському слідчому ізоляторі окупилися дуже швидко. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська. За його словами, ініціатива щодо створення платних камер у СІЗО "прекрасно працює".

Поділитися

20-21 квітня відбудеться оголошення результатів архітектурного конкурсу на розробку концепції громадського простору на частини набережної Дніпра від Гаванського мосту до Судноремонтного заводу і від Судноремонтного заводу до вулиці Кирилівської.

Конкурсні проекти розробляють представники провідних світових архітектурних бюро з Австралії, Португалії/Італії, Швеції, Німеччині/США та Бельгії, в інтерв’ю для DT.UA повідомив Андрій Вавриш, колишній заступник керівника департаменту архітектури і містобудування КМДА, а нині девелопер, CEO компанії Riverside/SAGA Development.

“Набережна — це не просто маршрут, де можна їхати на велосипеді або йти пішки. Повинен бути якийсь сюжет, життєвий сценарій. Десь ми повинні грати, відпочивати, дивитися на світанок і захід сонця, плавати… Це все є сюжетом. Немає сенсу вичавлювати його з себе, потрібно запросити тих, хто робить кращі проекти по світу, — вважає експерт. — Упевнений, що це буде шикарна робота. Вона дасть можливість побачити набережну зовсім іншого змісту”.