Національний цирк презентує програму “Цирковий Променад”

15 квітня о 12:00, в день святкування 13-го Всесвітнього дня Цирку, в Національному цирку України відбудеться прем’єра нового шоу «Цирковий Променад». Всесвітній день Цирку є найважливішим спільним міжнародним святом циркового мистецтва та світової циркової спільноти. На прем’єрному показі в шоу братиме участь зіркова гостя- українська співачка, заслужена артистка України Камалія.

Завершення циркового сезону- це завжди яскрава подія! Тому ми зібрали найбільш вражаючі номери усього сезону в одному шоу!

Шоу складатиметься з одного акту без антракту. Вхід до цирку відчинятиметься за 45 хв до часу вказаного на квитку. У фоє на глядачів чекатиме: безкоштовний аквагрим, цирковий інтерактив, жива музика та продовження фотовиставки про музикантів оркестру Національного цирку України. В манежі шоу на глядачів чекатимуть найкращі номери сезону, а саме: різноманітні повітряні гімнасти, канатоходці, еквілібристи, лазермен, ілюзіоніст та клоун, зворушливі коні та екзотичні тварини!

Національний цирк презентує програму "Цирковий Променад"

У випадку повітряної тривоги вистава призупиняється і відновлюється через 20-30 хв після її відбою. Якщо повітряна тривога триватиме надто довго, глядачі запрошуються відвідати виставу в іншій, зручний для них день. Обладнане укриття знаходиться в приміщенні цирку.

Ділимося з читачами Київ 1 чудовими фото з вистави “Цирковий Променад” (фото Германа Богапова):

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне