Планують знести будинок Зеленських у Києві. Отакої!

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

У Києві будинок Зеленських, побудований у 1890 році планують знести. Все заради того, щоб побудувати ЖК «Turgenev». Про це повідомляє активіст Дмитро Перов.

Як наголошує Дмитро Перов, днями забудовник повісив інформаційний банер на фасад історичної будівлі на вул. Кониського, 22 (раніше – вул. Тургенєвська). Там зазначається, що 134-річний будинок для держави не має жодної історичної, архітектурної або культурної цінності. Більше того збереження історичної пам’ятки – псує інвестиційний клімат та порушує права самого забудовника.

«Перепрошую, але будівництво оцього скляного одоробла в центрі Києва порушує візуальне сприйняття вулиці, нехтує обмеженням з висотності в Центральній історичній зоні та врешті-решт не складає жодної історичної, естетичної, архітектурної цінності ані для киян, ані для всієї України!», – зазначає Дмитро Перов.

Як відомо, будинок міщан Зеленських є останньою дерев’яною (обкладеною цеглою) садибою Солдатської слобідки. Активіст додав, що вже створив петицію щодо збереження цього історичного будинку.