Обиратимуть нового ректора КПІ

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

У КПІ ім. Ігоря Сікорського через 90 днів обиратимуть нового ректора.

Відповідний наказ про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора КПІ оприлюднило Міністерство освіти і науки.

Згідно з ним, вибори ректора відбудуться 11 червня 2024 року.

Як повідомляється на сайті МОН, у конкурсі можуть брати участь громадяни України, які володіють державною мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення на офіційному веб сайті Міністерства освіти і науки України.

Окрім стандартного набору документів, від кандидатів вимагають довідку про проходження попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, довідку про наявність або відсутність судимості тощо.

Як відомо Національний технічний університет “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” з квітня 1992 року очолює Михайло Згуровський. Наприкінці 2023 року він заявляв у ЗМІ, що у липні 2024 року у нього закінчується контракт з КПІ і відбудуться чергові вибори керівника університету. Сам він відмовився балотуватися у ректори КПІ на наступних виборах.

“Ні. На це вже ні по закону, ні по совісті не маю права”, – так він відповів на запитання, чи збирається балотуватися у ректори КПІ.

Нагадаємо, ректори столичних вишів заробляють до 170 тисяч гривень на місяць.