Паркування в Києві знову стане платним

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Паркування в Києві буде платним у будні з 8:00 до 22:00. Оплату прийматимуть виключно за безготівковим розрахунком.

У Києві із понеділка, 22 квітня, повертається плата за паркування. Про це повідомляється на офіційному порталі столиці.

Як відомо, паркування в Києві стало безкоштовним 22 лютого — тарифи скасував Шостий апеляційний адмінсуд. Тепер же Верховний суд призупинив це рішення і дозволив повернути їх на час касаційного оскарження.

Таким чином, суд пішов назустріч КП “Київтранспарксервіс”, представники якого зазначили, що в бюджет міста не надходять кошти від паркування.

Тарифи на паркування в Києві залишилися старими:

  • І зона — 35 гривень на годину;
  • ІІ зона — 25 гривень на годину;
  • ІІІ зона — 5 гривень на годину.

Щоб оплатити послугу через мобільний застосунок, на початку паркування необхідно:

  • вибрати «Сервіси водія» → «Погодинне паркування»;
  • вибрати номер авто з переліку або вказати його;
  • самостійно вибрати адресу і номер паркувального майданчика зі списку або він автоматично визначиться за геолокацією;
  • натиснути «Почати паркування»;
  • натиснути «Завершити паркування» щойно авто залишить паркінг. Після цього користувач може перейти до «Оплати паркування».

Як і раніше, паркування в Києві є платним у будні з 8:00 до 22:00. Приймається лише безготівкова оплата – можна скористатися застосунком “Київ Цифровий”, банківською картою чи додатками Apple Pay або Google Pay. Готівка на муніципальних паркінгах, як і раніше, не прийматиметься.

Крім того, повідомляється, що під час повітряної тривоги паркувальні інспектори не штрафуватимуть водіїв та не проводитимуть евакуацію їх автомобілів.