Перейменування вулиць продовжується

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

Вулицям пропонують надати імена відомих та шанованих киян.

Про це ідеться у дописах Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка та КПІ ім. Ігоря Сікорського.

У застосунку “Київ Цифровий” триває опитування щодо перейменування 19 вулиць Києва. Серед пропозицій – перейменування вулиці Станіславського на вулицю Богдана Ступки.

У театрі, де грав відомий актор, нагадують, що це вулиця, на якій жив актор, і яка веде прямо до театру, де понад 30 років працював Богдан Сильвестрович. Було б дійсно правильно і символічно для всього театрального мистецтва, аби ця вулиця мала імʼя великого Актора України, зазначається у дописі.

Також у застосунку триває голосування за перейменування вулиці Боткіна. КПІ пропонує змінити назву на честь Михайла Антоновича Павловського — видатного науковця в галузі механіки, громадського й державного діяча, засновника і першого декана факультету авіаційних та космічних систем КПІ, лауреата державних премій, народного депутата України трьох скликань, міністра промисловості України в 1992 році.

Павловський був одним з ініціаторів та організаторів створення факультету авіаційних і космічних систем 1993 року. Це стало початком відновлення авіаційної та космічної освіти в Київській політехніці. Також він зініціював будівництво корпусу №28 (на вул. Боткіна, 1) — як науково-технічного комплексу із розроблення і дослідження авіаційної та ракетно-космічної техніки й систем, нагадують в університеті.