Депутатів-ухилянтів судитимуть

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Державне бюро розслідувань скерувало обвинувальний акт щодо трьох депутатів Київської міськради та одного помічника столичного депутата. Їм інкримінують ухилення від військової служби.

Про це інформує пресслужба ДБР в Telegram у п’ятницю, 3 травня

Згідно з інформацією, отриманою від пресслужби ДБР, слідчі встановили, що протягом року ці особи не з’являлись на військову службу, але отримували грошове забезпечення. Серед них троє мають статус столичних депутатів, а ще один є помічником депутата Київради.

Крім того, керівник апарату Київської міської військової адміністрації сприяв оформленню липового “відрядження” цим особам до Київської міської військової адміністрації. За допомогою командира однієї з військових частин тероборони, куди ці чоловіки мали проходити службу за мобілізацією, було організовано липові відрядження.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки та Національна поліція успішно заблокували вісім схем ухилення від мобілізації та незаконного виїзду за кордон чоловіків призовного віку. Організатори цих злочинів були затримані в різних регіонах України — до 9 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Також в Україні передбачена адміністративна відповідальність за порушення правил військового обліку та ухилення від мобілізації. Станом сьогодні сума штрафу становить від 510 до 5 100 гривень. Однак його розмір може невдовзі зрости.