“Підвішений” квиток у театр — нова ініціатива у Києві

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Кияни або гості столиці можуть “підвісити” квиток у театр. Таку традицію, поширену у всьому світі, започаткував столичний Молодий театр.

Підвішеним квитком можуть скористатися військовослужбовці ЗСУ та члени їхніх родин, а також родини загиблих воїнів, добровольці територіальної оборони Києва та області, волонтери та вимушено переміщені особи.

Щоб отримати підвішений квиток, потрібно зателефонувати в бюро по роботі з глядачем: (050) 418 6848, (067) 489 4840.

 

 

https://www.facebook.com/molodyytheatre/posts/pfbid0dZXrca8ztJTqCghAnvf9oowqCszdTwhCHi7hEzrQfUsKCdJgcsw3yzEeXa4ciTd9l