Підзахоронення за 3 тисячі доларів

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

У Києві судитимуть доглядача Жулянського кладовища, який дозволив за 3 тисячі доларів підзахоронення померлого у чужу могилу.

Про це повідомила Київська міська прокуратура.

Згідно з матеріалами слідства, у лютому 2024 року доглядач напівзакритого Жулянського кладовища Ритуальної служби спеціалізованого комунального підприємства “Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування” виконавчого органу Київської міської ради одержав від місцевого жителя 3 тис. доларів США за виділення та облаштування місця для поховання.

Зазначається, що чоловік прийшов на кладовище дізнатись яким чином можна знайти собі місце для поховання. Доглядач повідомив, що кладовище є напівзакритим, тобто дозволено лише поховання у родинну могилу. Але за 3 тис. доларів США він дозволить підзахоронення у могилу, за якою вже ніхто не доглядає, начебто там похований родич чоловіка, що шукав місце. Для цього потрібно лише принести будь-яке свідоцтво про смерть людини, що померла до 1999 року. Це в подальшому буде підставою дати дозвіл на поховання на напівзакритому кладовищі.

У ході контролю за вчиненням злочину правоохоронці задокументували передачу працівнику Жулянського кладовища 3 тис. доларів США. Підозрюваний на досудовому розслідування факт отримання грошей визнав.

Наразі обвинувальний акт відносно фігуранта скеровано до суду для розгляду по суті. Санкція статті передбачає до чотирьох років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.