У Дарницькому районі запрацювали фонтани

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

На початку травня у Києві традиційно запускають фонтани. Водограї вже працюють у скверах Дарницького району столиці.

Як повідомляють на тг-каналі Дарницької РДА, насолодитися заспокійливим дзюрчанням та грайливими бризками фонтанів вже можна за адресами:

вул. Ревуцького, 7;
вул. Ревуцького, 27,
вул. Тростянецька, 47.

Нагадаємо, у 2024 році, як і в попередні роки під час дії воєнного стану, не вмикатимуть найбільші фонтанні комплекси Києва, що розміщені в центрі. Це рішення обумовлене необхідністю економії, оскільки фонтани на Майдані Незалежності та в акваторії Русанівського каналу є досить енергозатратними.

Разом із тим для містян та гостей Києва в парках і скверах працюватимуть локальні фонтани, роботу яких забезпечують районні зеленбуди. Вони економніші з точки зору споживання електроенергії.

Загалом у 2024 році на території зелених зон планується запуск 25 фонтанів. Традиційно вони розпочнуть роботу в першій половині травня, а завершать наприкінці вересня.

Зокрема, у парку «Аврора» вперше повноцінно запрацює фонтан. Його почали споруджувати у 2020 році й після завершення водограй періодично вмикали у тестовому режимі.