Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Голова Комітету Верховної Ради з енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус нещодавно заявив, що парламент шукає можливості залучення ресурсів для відновлення енергосистеми. При цьому не йдеться про підвищення тарифів для населення до ринкового рівня.

Олег Попенко прокоментував заяву чиновника та пояснив, що це фактично анонс того, що тарифи для українців таки підвищать, але приблизно до рівня 3,5 гривні за кВт.

“На нормальній, не політизованій мові це означає, що тариф піднімуть до рівня 3,5 грн за кВт-год. І всі розмови міністра енергетики, його заступників, депутатів ВРУ про непідвищення тарифів, це суцільна брехня”, – зазначив експерт.

За його словами, нові тарифи на електроенергію спричинять ще й підвищення вартості обслуговування багатоквартирних будинків. За підрахунками експерта, платіжка за світло для деяких сімей може “поважчати” на 600 гривень.

“В середньому платіжка зросте на 350-600 грн за місяць, в залежності від споживання та розміру квартири”, – констатував Попенко.