Пляжний патруль столиці навчає київських школярів

Заступник голови КМДА Ганна Старостенко відвідала урок безпеки поведінки на воді, організований ВО «Пляжний патруль» спільно з КП «Плесо» для дітей денного табору відпочинку при спеціалізованій школі № 44.

Столичні рятувальники у формі цікавої лекції та інтерактивної гри розповіли учням про основні правила поведінки на водоймах, аби не потрапити у небезпечну для життя ситуацію, а також продемонстрували дітям пляжний реманент і обладнання справжніх рятувальників на воді.

«На жаль, сумна статистика свідчить – серед основних причин дитячої смертності у світі утоплення посідає 3-є місце. Саме тому ми підтримали ініціативу нашого комунального підприємства «Плесо» та вирішили проводити подібні уроки для дітей під час цьогорічних літніх шкільних таборів. Впевнена, ці знання будуть надзвичайно корисними для малечі під час літніх канікул та пляжного сезону», – сказала Ганна Старостенко.

Волонтерська організація «Пляжний патруль» спрямовує свою діяльність на дотримання безпеки на пляжах Києва. 80 спеціально відібраних та проінструктованих рятувальників в яскраво червоно-жовтій формі працюють майже на 18-ти пляжах міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне