Понад 100 тисяч гостей і 200 подій: як пройшов “Фестиваль кар’єри” на ВДНГ

Читайте також

Метро на Троєщину відкладають

Голова Деснянської райдержадміністрації в місті Києві Максим Бахматов заявив, що наразі будівництво метро на Троєщину не входить до числа пріоритетів через високу вартість проєкту та війну.

ARKHA представили відеороботу “Mamoritai”

Український рок-гурт ARKHA презентував нову пісню “Mamoritai”, супроводжену атмосферним відео, яке поглиблює сенси композиції.

На Global Wellness Day навчатимуть тілесного та психічного самовідновлення

У тривожні часи всім нам потрібне глибоке відновлення тіла й душі.

КиївПрайд анонсував Марш Рівності у столиці

Українська громадська організація КиївПрайд анонсувала Марш Рівності, який пройде у суботу 14 червня, у Києві.

За $12 000 до ЄС

Поліцейські викрили канал незаконного переправлення чоловіків з України до країн Європейського Союзу.

Поділитися

У Києві на ВДНГ завершився чотириденний “Фестиваль кар’єри” — найбільша кар’єрна подія в Україні, що обʼєднала молодь, студентів, батьків, ветеранів та всіх, хто перебуває в пошуках нової роботи, освіти, якісних змін у професійному житті й натхнення діяти далі, повідомляє пресслужба комплексу, інформує “Дім”.

Загалом на “Фестивалі кар’єри” відбулося понад 200 подій — майстеркласи, лекції, профорієнтаційні ігри, практичні заняття тощо — а також 145 експрес-співбесід.

“Гості фестивалю знаходили роботу, записувалися на навчання, курси; проходили співбесіди й професійний рекрутинг на службу у військо, сили спеціальних операцій, поліцію, ДСНС або держслужбу; вчилися складати резюме, розвивали soft і hard skills; дізнавалися про стажування, перекваліфікацію, старт карʼєри в медіа, ритейлі, енергетиці, агробізнесі, IT та десятках інших напрямів, а також — планували повернення до професійної діяльності після військової служби”, — йдеться у повідомленні.

Участь у фестивалі взяли 215 організацій, серед яких — провідні українські компанії, як-от “Сільпо”, “Нова Пошта”, “Київстар”, monobank | Universal Bank; Збройні сили України, розвідка, територіальна оборона, поліція, ДСНС, міграційна служба, органи державної влади, заклади професійної та вищої освіти та благодійні фонди — “ПОРУЧ”, “Навчай для України”, “Життєлюб”, Фундація Олени Зеленської.

До заходу також долучилися відомі професіонали у своїх сферах, зокрема Катерина Осадча, Євген Клопотенко, Ігор Смілянський, Артем Бородатюк, Гарік Корогодський та інші.

Співорганізатором “Фестивалю кар’єри” виступила компанія Work.ua.

Найпопулярнішими подіями фестивалю стали: 

  1. Євген Клопотенко: #ПрофТехNOW. Євген Клопотенко розповів про власний шлях у кулінарії, важливість профтехосвіти, поділився історіями успіху своїх учнів.
  2. Панельна дискусія “Ветерани. Бізнес. Держава: економіка без бар’єрів”. Міністерство у справах ветеранів обговорило роль бізнесу у створенні можливостей для людей, які пройшли військову службу.
  3. Воркшоп від monobank | Universal Bank: “Робота не для мене? Як змінити переконання і знайти справу до душі”. Учасники навчилися долати власні стереотипи щодо кар’єри та отримали практичні поради для зміни професійного шляху.
  4. Інтерактивна презентація “Сільпо — більше, ніж супермаркет!”. Команда показала, як створюють атмосферу унікальних супермаркетів, і розповіла про можливості розвитку для молоді й ветеранів.
  5. Воркшоп від Cambridge.ua: “Англомовний нетворкінг: як легко говорити з рекрутерами”. Учасники відпрацьовували навички презентації себе англійською, готували elevator pitch та вчилися вести бесіди з рекрутерами.
  6. Презентація КП “КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО” Кар’єрні можливості в енергетиці. Відвідувачам розповіли про перспективи роботи в найбільшому теплоенергетичному підприємстві України.
  7. Галузева панель “Професії майбутнього в системі МВС: можливості для кожного”. Представники Міністерства внутрішніх справ України розповіли, як трансформуються професії в їхній системі та які кар’єрні шляхи відкриті для молоді.
  8. Лекція від 1+1 media: “Кар’єра з нуля: наш шлях до мрії”. Спікерки з 1+1 media поділилися порадами, як почати кар’єру в медіа, проходити стажування та перетворювати помилки на досвід.
  9. Воркшоп від 1+1 media: “Ефективна комунікація як ключ до успіху”. Учасники дізналися про техніки комунікації, бар’єри у спілкуванні та навички лідера.
  10. Лекція “Кібербезпека & ШІ: місія можлива” від ITSTEP. Діти й батьки розбиралися, як захистити себе в інтернеті, що таке штучний інтелект і як він допомагає залишатися в безпеці.
Євген Мушкін

“Можемо з упевненістю сказати, що фестиваль вийшов вдалим і справдив очікування як учасників і партнерів, так і відвідувачів — і ми в команді щиро радіємо успіху цього надскладного комплексного проєкту. З одного боку, це свідчить про гостру необхідність та вагому цінність подібних багатофункціональних майданчиків для зустрічі роботодавців і талантів та професійної орієнтації людей. А з іншого — символ того, що попри всі виклики українці продовжують розвиватися й рухатися до амбітних цілей”, — зазначив засновник “Фестивалю кар’єри” Євген Мушкін.

Загалом “Фестиваль кар’єри” відвідали понад 100 тисяч людей, середній вік учасників становив 28 років. Більшість гостей працюють (65%) або навчаються (27%), а 60% мають повну вищу освіту.

Зазначається, що половина відвідувачів дізналися щось нове під час заходу, а майже третина змогли пройти співбесіду або знайти для себе нові можливості — роботу, навчання чи курси.

“Переважна більшість відвідувачів поділилися, що фестиваль справдив їхні очікування і повідомили про готовність порекомендувати його друзям і знайомим. Так, майже двом третинам гостей сподобалися всі активності фестивалю, також відзначали військову й авіатематику, наявну інформацію про вакансії та кар’єрні можливості, лекції та воркшопи”, — розповіли у пресслужбі.

Центральною локацією “Фестивалю кар’єри” став легендарний пасажирський лайнер Ту-134 “Україна”, встановлений посеред ВДНГ — як символ підкорення нових висот і джерело натхнення для молоді.

Протягом фестивалю екскурсію на лайнері відвідали 3 150 людей, а завдяки донатам гостей було зібрано 258 533 грн, які підуть на факультет дронів Київського авіаційного інституту.

Однією з найбільших локацій фестивалю став простір Фундації Катерини Осадчої, який відвідали понад 5 тисяч киян і гостей міста. Тут гості брали участь у зустрічах та обговореннях і проходили профорієнтаційні заняття.

“Серед компетенцій, що обирали найчастіше: допомога іншим, розв’язання задач, мистецтво і творчість, технічні навички, підрахунки та обчислення, спілкування з людьми, планування й організація, а також концентрація”, — йдеться у підсумках події.

Крім того, на “Фестивалі кар’єри” презентували дослідження Індекс майбутнього: професійні очікування й розвиток підлітків в Україні, ініційоване Фундацією Олени Зеленської.

Олена Зеленська

“Результати дослідження наочно демонструють потребу створення для підлітків реальних можливостей — доступної профорієнтації, стажувань, порад кар’єрних радників і середовища, де можна пробувати, помилятися й шукати себе без страху та тиску”, — зазначили представники ВДНГ.

Зазначимо, що наступний “Фестиваль кар’єри” на ВДНГ відбудеться 21-24 травня 2026 року, а детальна інформація буде доступна на офіційних сторінках фестивалю у Facebook та Instagram.