Понад 86 тисяч абонентів у Києві не платять за світло

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

З 1 січня 2024 року понад 86 тисяч абонентів у Києві споживають електроенергію, але ігнорують повідомлення про необхідність сплачувати за неї.

Про це повідомляє YASNO.

За даними компанії, з початку року кияни не заплатили 450 млн грн за спожиту електроенергію.

Електроенергія — це такий самий товар, як і будь-який продукт у магазині. На її виробництво та доставлення йдуть кошти, а зараз вони потрібні ще і на відновлення мереж після російських обстрілів. Тому закликаємо кожного оплачувати рахунки вчасно, хоча б частково“, – йдеться у повідомленні.

До слова, на початку року енергетики повідомляли, що протермінована заборгованість за електроенергію населення Києва сягнула 1,2 млрд гривень. Відключення за борги у столиці “світило” 28 тисячам боржників – вони повинні сплатити 206 млн гривень.