“Працює у звичайному режимі”: це про “Поштову площу”

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

“Працює у звичайному режимі”: у КМДА заявили, що немає причин для закриття станції метро “Поштова площа”

Київська міська влада підтверджує, що станція метро “Поштова площа” працює в нормальному режимі для перевезення пасажирів та укриття без ризиків затоплення, закриття або необхідності ремонту.

Міська влада столиці наголошує, що станція метро “Поштова площа” працює у звичайному режимі як для пасажирських перевезень, так і для цілодобового укриття населення під час повітряної тривоги. Про це пише УНН з посиланням на заяву КМДА.

Зазначається, що станція “Поштова площі”, зокрема й перегінні тунелі, що примикають до неї, перебувають у належному технічному стані. Ризики щодо підтоплення, закриття станції на ремонт чи реконструкцію відсутні.

Фахівці метрополітену провели позаплановий огляд та обстеження споруд, за результатами яких деформацій не виявлено – підкреслили в КМДА.

У КМДА закликають не маніпулювати темою роботи столичного метрополітену, а медіа — використовувати інформацію перевірену та з офіційних джерел.