Чи готова ПЦУ благословляти одностатеві шлюби

Читайте також

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

У Києві вночі якійсь йолопи (дурбаси, бейдулі, баймуди) запустили салют

Уніч проти четверга, 23 травня, мешканці Дарницького району Києва прокинулися від гучних звуків, схожих на вибухи чи автоматну чергу.

Поділитися

Православна церква України не готова благословляти одностатеві шлюби, заявив предстоятель ПЦУ митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

“Ми ухвалили відповідне рішення на останньому помісному соборі Православної церкви України. У нас є навіть декларація, яка чітко засвідчує, що ми не будемо цього робити”, – сказав він в інтерв’ю виданню Радіо Свобода.

Журналістка нагадала йому, що раніше Папа Римський Франциск сказав, що священикам слід дозволити благословляти одностатеві пари за певних обставин. Епіфаній відповів, що це “дуже риторичне” питання.

“Папа інколи заявить, а потім інші трактують, що він мав на увазі зовсім інше, це не благословення. І ми знаємо, що Греко-католицька церква категорично це відкинула. Заявила, що вони цього не підтримують і не будуть виконувати, навіть якщо це буде відповідним рішенням, тому що це суперечить християнському вченню”, – сказав він.

Легалізація одностатевих шлюбів в Україні: що відомо

Як повідомляв УНІАН, у 2022 році на сайті президента розмістили петицію щодо легалізації одностатевих шлюбів, вона набрала необхідну кількість голосів.

Президент Володимир Зеленський розглянув її і заявив, що за українською Конституцією шлюб ґрунтується на згоді жінки і чоловіка, а під час війни її змінювати не можна.

Навесні минулого року до Верховної Ради внесли законопроект про запровадження реєстрованого партнерства.