Премію Київського міського голови одиноким батькам і матерям отримають 15 одиноких батьків і матерів

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

У 2024 році 15 одиноких батьків і матерів, які самостійно виховують дітей, отримають премію Київського міського голови. Про це інформує Служба у справах дітей та сім’ї міста Києва.

Перелік, до якого увійшли 8 одиноких батьків та 7 одиноких матерів, затверджено розпорядженням міського голови відповідно до протоколу засідання комісії Служби у справах дітей та сім’ї КМДА.

Розмір одноразової премії становить 5 000 гривень. Кошти виділять у межах бюджетних призначень програми «Заходи державної політики з питань сім’ї» на 2024 рік.

Нагадаємо, що Премія Київського міського голови одиноким батькам і матерям, які самостійно виховують дітей, заснована у 2007 році для матеріальної підтримки та підвищення уваги до неповних сімей. І призначається до Міжнародного дня сім’ї.

Кандидатур на здобуття Премії пропонують районні в місті Києві державні адміністрації, громадські об’єднання, трудові колективи підприємств, установ та організацій. Йдеться про одиноких батьків (вдівців; дружини яких позбавлені батьківських прав або вони ніколи не перебували у шлюбі і самі виховують дітей до 18 років, які мешкають і зареєстровані в Києві) та одиноких матерів (вдів; матерів зі статусом «одинока мати»; чоловіки яких позбавлені батьківських прав і самі виховують дітей до 18 років, які мешкають та зареєстровані у столиці).

При цьому враховуються успіхи батька або матері у вихованні дитини (дітей), досягнення батька або матері в суспільному житті – творчі, наукові, культурні здобутки тощо, досягнення дитиною (дітьми) успіхів у навчанні, матеріально-побутові та житлові умови родини, зокрема навички господарювання батьків і дітей, вміння підтримувати житло в належному стані тощо.

Для отримання Премії щороку до 1 лютого до комісії необхідно подати такі документи:

подання районної в місті Києві державної адміністрації, громадського об’єднання, трудового колективу підприємства, установи та організації на призначення Премії;
характеристики з місця роботи батька або матері та з місця навчання дитини (дітей);
документи, що підтверджують статус одинокого батька або одинокої матері тощо;
акт обстеження матеріально-побутових і житлових умов проживання родини, в якому зазначаються умови проживання дитини (дітей), взаємовідносини в сім’ї, наявність необхідних речей для родини, господарський стан приміщення (охайність, чистота, порядок тощо);
довідка про реєстрацію місця проживання особи;
копія паспорта батька або матері;
копія свідоцтва про народження дитини (дітей);
копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків батька або матері;
одна фотографія батька або матері розміром 3 х 4 см.
Комісія до 1 березня розглядає подані районами пакети документів та, за результатами розгляду, ухвалює рішення про визначення особи преміантом чи відмову в такому визначенні.

Консультацію можна отримати у спеціалістів структурних підрозділів із питань сім’ї районних в місті Києві державних адміністрацій.

Голосіївський район

Вул. Велика Васильківська, 58, тел.: 044-287-00-80.

Деснянський район

Просп. Червоної калини, 21-Г, тел.: 044-515-75-76.

Оболонський район

Вул. Левка Лук’яненка, 2-Д, тел.: 044-426-47-15, 044-418-20-15.

Печерський район

Вул. Цитадельна, 4/7, тел.: 044-280-28-32.

Солом’янський район

Просп. Повітряних Сил, 40, тел.: 044-207-39-21, 044-207-39-20.

Дарницький район

Вул. Ялтинська, 14, тел. 044-566-73-70.

Дніпровський район

Харківське шосе, 4-А, тел. 044-390-16-97.

Подільський район

Вул. Ярославська, 31-Б, тел. 044-482-41-90.

Святошинський район

Вул. Гната Юри, 14-Б, тел. 044-403-80-59.

Шевченківський район

Просп. Берестейський, 5, тел. 044-236-92-08.