Такого у Києві не було цілих 140 років!

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

31 березня у Києві зафіксовано температурний рекорд!

Вчорашній день у Києві був найтеплішим 31 березня за понад 140 років. Температура повітря прогрілась до 24 °C.

Температура Global Historical Climatology Network містить історичні дані щодо температури повітря у Києві починаючи з 1881 року.

За 143 роки спостережень така тепла погода в останній день березня бувала нечасто. У 1888 та 2019 рр. вона дорівнювала 20°C, 31 березня 1968 р. було зафіксовано 22.4°C, а у 1975 р. — 21.8°C.

31 березня 2024 року став найтеплішим 31 березня в Києві за понад 140 років спостереження.