Пріоритет — енергооб’єкти: Шмигаль заявив про посилення ППО Києва

Читайте також

На що звернути увагу при купівлі вживаного страйкбольного привода – чек-лист перевірки

Купівля вживаного страйкбольного привода – це чудовий спосіб заощадити та отримати модель із тюнінгом. Проте ринок б/в спорядження має свої підводні камені

Звітний концерт вокалістів школи Вериківського

Відвідайте звітний концерт Відділу спеціалізованого вокалу КДШМ №2 ім. М. І. Вериківського. Класична музика та юні голоси на Бульварно-Кудрявській.

Андрій Чебикін у Київській картинній галереї

До 17 травня відвідайте виставку «Андрій Чебикін. Майстер і майстерня». Графіка, офорти, акварелі та роботи відомих учнів ювіляра. Подробиці на Kyiv1.

Виставка Рєпіна: реалізм, козацький міф та сучасний спротив

З 15 травня у Київській картинній галереї відкривається виставка «Ілля Рєпін. Реаліст і мрійник». Дізнайтеся про українське коріння майстра та нове звучання його творів

«Досвід має значення»

В Україні офіційно запустили державну ініціативу «Досвід має значення», покликану залучити людей віком 50+ до активного ринку праці.

Поділитися

За дорученням Президента в Україні відбулося закрите засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в енергетиці. Головна тема — захист критичної інфраструктури столиці від нових атак.

Про результати засідання повідомив міністр енергетики України Денис Шмигаль. За його словами, до обговорення залучили військове керівництво, енергетиків та представників міської влади для координації дій у разі повторних ударів РФ.

Посилення «неба» над Києвом

Основну увагу приділили активній протиповітряній обороні. Враховуючи низькі температури та складну ситуацію в мережі, захист енерговузлів визначено пріоритетом номер один.

  • Стратегія захисту: розроблено плани щодо посилення ППО навколо ключових ТЕЦ та підстанцій.

  • Секретність: більша частина ухвалених рішень не підлягає розголошенню з міркувань безпеки.

  • Пріоритезація: визначено перелік об’єктів критичної інфраструктури, які отримають додатковий прихист у першу чергу.

Координація та завдання

Міністр наголосив, що всі учасники процесу — від міністерств до місцевої влади Києва — отримали чіткі завдання:

  1. Мінімізація наслідків: відпрацьовано алгоритми швидкого реагування на випадок влучань.

  2. Синхронізація зусиль: налагоджено пряму комунікацію між підрозділами ППО та диспетчерами енергомереж.

«Ми координуємо зусилля, щоб максимально захистити енергосистему та мінімізувати будь-які можливі пошкодження від російських ударів. Робота триває безперервно», — резюмував Денис Шмигаль.